Які рекомендації при встановленні котлів «BAXI»?

(Складено з урахуванням помилок, які часто зустрічаються при установці і обслуговуванні котлів)

  1. При використанні котлів з відкритою камерою згоряння необхідно передбачити достатній приплив повітря в приміщення, де встановлений котел. Якщо важко забезпечити достатній приплив повітря, то рекомендується використовувати котли з закритою камерою згоряння і примусовою витяжкою.
  2. При нестійкій напрузі в мережі настійно рекомендується встановлювати додатково стабілізатор напруги. На жаль, ситуація з нестійкою напругою в мережі характерна для більшості регіонів України.
  3. Перед підключенням котла до системи опалення необхідно ретельно промити всі труби котла та системи опалення для видалення можливих сторонніх часток.
  4. Настійно рекомендується встановлювати фільтр на трубі повернення системи опалення та запірні крани на трубах подачі і повернення системи опалення.
  5. Для надійної роботи та зручності обслуговування настійно рекомендується встановлювати на вхідній трубі холодного водопостачання запірний кран з фільтром.
  6. Якщо жорсткість води вище значення 20 °F (де 1 °F = 10 мг СаСО3 на 1 літр води), слід встановити пристрої для запобігання засмічення накипом теплообмінника ГВП (наприклад, магнітний або електромагнітний перетворювач, поліфосфатний дозатор).
  7. Застосування антифризів в котлах BAXI не рекомендується.
  8. При використанні котла для опалення невеликої площі (менше 100 кв. м) настійно рекомендується використовувати разом з котлом кімнатний термостат (для зменшення кількості включень/виключень котла). Також рекомендується провести окрему настройку потужності контуру опалення.
  9. При спільній роботі декількох котлів на одну систему опалення зі змінною витратою води (кілька окремо регульованих зон опалення) рекомендується застосовувати гідравлічний роздільник («гідравлічну стрілку»).
  10. У районах з частими грозами настійно рекомендується встановлювати системи грозо- і блискавкозахисту.