Газові котли

Main 5

Котел MAIN 5 це - представник п'ятого покоління настінних газових котлів від компанії BAXI, що є продовженням широко відомої в Україні серії MAIN. Завдяки компактним розмірам котел MAIN 5 може бути легко встановлений в умовах обмеженого простору. Цифрова панель управління, спільна з котлами попереднього покоління, робить перевірку роботи котла легкою та зручною. Оновлена система контролю тяги по струму іонізації і температурі димових газів забезпечує підвищену адаптивність котла до умов, що відрізняються від нормованих.

Докладніше ...

Main Four

Котел Main Four - це четверте покоління настінних газових котлів від компанії BAXI, що є продовженням широко відомої в Україні серії Main Digit. Завдяки компактним розмірам (730 х 400 х 299 мм) котел Main Four може бути легко встановлений у будь-яких умовах обмеженого простору. Нова цифрова панель керування з широким рідкокристалічним дисплеєм і кнопковим керуванням робить управління котлом легким, ясні і прості символи дозволяють показувати всі несправності системи.

Докладніше ...

ECO 4s

Настінні газові надкомпактні (730 х 400 х 299 мм) котли четвертого покоління - розвиток відомої в Україні серії ECO Four. У серії ECO 4s представлені одноконтурні та двоконтурні моделі з відкритою і закритою камерою згоряння потужністю до 24 кВт. Котли відрізняються легкістю в установці, використанні і обслуговуванні. Широкий рідкокристалічний дисплей - простий і зручний у користуванні, безперервно і точно відображає як поточний стан котла, так і встановлювані параметри.

Докладніше ...

ECO Four

Настінні газові надкомпактні (730 х 400 х 299 мм) котли четвертого покоління - продовження відомої в Україні серії ECO-3 Compact. У серії ECO Four представлені одноконтурні та двоконтурні моделі з відкритою і закритою камерою згоряння потужністю до 24 кВт. Котли відрізняються легкістю в установці, використанні і обслуговуванні. Широкий рідкокристалічний дисплей - простий і зручний у користуванні, безперервно і точно відображає як поточний стан котла, так і встановлювані параметри.

Докладніше ...

Luna3

Високопродуктивні котли третього покоління забезпечують максимальний комфорт під Вашим управлінням. Передова електронна плата, самодіагностика і можливість тижневого програмування гарантують високу надійність роботи котла, а також простоту використання і обслуговування. Котли Luna3 обладнані широким рідкокристалічним дисплеєм, на якому відображається вся інформація про роботу котла.

Докладніше ...

Luna3 Comfort

Настінні газові котли третього покоління із знімною цифровою панеллю. Передова електронна плата і висока продуктивність забезпечують максимальний комфорт під вашим управлінням. Знімна цифрова панель є також датчиком кімнатної температури. Зовнішня конструкція панелі управління дозволяє встановити панель у зручному місці (опціонально можливий бездротовий варіант).

Докладніше ...

Nuvola3 Comfort

Luna3 Comfort HT Solar

Настінні газові котли з виносною панеллю керування і вбудованим бойлером. «Гаряча вода завжди» - ось основний принцип котлів Nuvola3 Comfort. Завдяки вбудованому 60-літровому бойлеру з нержавіючої сталі котли даної серії незамінні там, де потрібна велика витрата води, забезпечуючи 490 літрів гарячої води протягом 30 хв. (При ΔТ = 30°С). Знімна цифрова панель є також датчиком кімнатної температури. Зовнішня конструкція панелі управління дозволяє встановити панель у зручному місці (опціонально можливий бездротовий варіант).

Докладніше ...

Nuvola3 BS40

Настінні газові котли з вбудованою панеллю керування і вбудованим бойлером. «Гаряча вода завжди» - ось основний принцип котлів серії Nuvola3 BS40. Завдяки вбудованому 40-літровому бойлеру з емальованої стали котли даної серії незамінні там, де потрібна велика витрата води, забезпечуючи 400 літрів гарячої води протягом 30 хв. (При ΔТ = 30°С). Моделі серії Nuvola3 BS40 обладнані широким РК-дисплеєм, на якому чітко відображається вся інформація про роботу котла і можливі збої в роботі.

Докладніше ...

Slim

Підлогові газові котли з чавунним теплообмінником. Широкий модельний ряд. Діапазон потужностей від 15 до 62 кВт. Електронна модуляція полум'я і вбудована система самодіагностики забезпечують підвищену зручність експлуатації і обслуговування. А сучасний дизайн і мінімальні габаритні розміри (ширина всього 35 см) дозволять легко розмістити котел в будь-якому інтер'єрі.

Докладніше ...

Slim EF

Baxi Slim EF

Серія SLIM EF - це серія високоефективних газових котлів з атмосферним пальником. Всі моделі SLIM виконані в сірому корпусі з чорною панеллю управління і технічно схожі на SLIM. Принципові відмінність - це газова автоматика з термопарою, котра в разі згасання полум’я закриє газовий клапан.Завдяки цьому котел не потребує електропостачанні і може працювати з природною циркуляцією теплоносія.

Модельний ряд складається з 5 моделей потужністю від 22 до 61 кВт.

Докладніше ...

SLIM HPS

Серія SLIM HPS - це серія високоефективних газових котлів з атмосферним пальником. Секційний теплообмінник з високоміцного евтектичного чавуну з профільними ребрами має велику поверхню теплообміну і відмінні аеродинамічні властивості. Завдяки ізоляції з скловолокна, розміщеної під кожухом, втрати тепла мінімальні.


Докладніше ...

Luna 3 (Comfort) Combi

Luna 3 (Comfort) Combi - це єдиний підлоговий опалювальний блок складається з одноконтурного настінного котла і накопичувального бойлера на 80 л. Спеціальна конструкція бойлера і декоративні панелі, які входять до комплекту дозволяють встановлювати настінний котел на бойлер без додаткового кріплення до стіни. Завдяки своїм компактним розмірам (1640 × 450 × 550) Luna 3 (Comfort) Combi є ідеальним рішенням для приміщень з обмеженим простором.

Докладніше ...


Архів...