Конференції BAXI у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополі

З 20 по 23 червня 2017р. Представництво BAXI, разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл», провели конференції на тему «Сучасні енергоефективні системи опалення BAXI» у чотирьох містах України - Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополі.

На цих конференціях були розглянуті напрямки розвитку сучасних систем опалення та місце компанії BAXI на світовому ринку енергоефективного опалювального обладнання. Представлена нова лінійка високоефективних теплових насосів BAXI PBS-i, були вказані їх переваги, технічні характеристики і конструктивні особливості. Також було розказано про сучасну конденсаційну техніку, сонячні системи BAXI та їх поєднання в комплексні системи для отримання максимальної економії та енергоефективності. Окремим розділом конференцій було висвітлення деяких особливостей та найбільш частих помилок в сервісному обслуговуванні котлів BAXI.

Учасники конференції отримали відповіді на запитання щодо особливостей застосування обладнання BAXI, отримали пояснення щодо нюансів застосування деяких найбільш поширених схем систем опалення, детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримали вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

 

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI.