Лідери ринку об'єднують зусилля з розробки технології паливних елементів

Група BDR Thermea оголосила про партнерство з Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation з метою спільної розробки, розвитку і використання паливних елементів у мікро-ТЕЦ для систем опалення будинків.

Завдяки організації серійного виробництва в 2015 році, нова серія паливних елементів для мікро-ТЕЦ дозволить не лише економити енергію і берегти природу, але також будуе відрізнятися більш доступною ціною завдяки збільшенню обсягів виробництва і модульній конструкції.

Партнерство об'єднує разом двох лідерів ринку. BDR Thermea є лідером в області технологій мікро-ТЕЦ в Європі, і має в своєму розпорядженні велику мережу торгівлі та сервісного обслуговування. Компанія вивела на Європейський ринок рішення на базі паливних елементів і ТЕЦ для побутових опалювальних систем. Тим часом, Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation є світовим лідером на ринку в області розробки, виробництва і збуту систем паливних елементів з протонообмінною мембраною (PEM).

Коментуючи нове партнерство, Роб ван Баннінг (Rob van Banning), генеральний директор BDR Thermea, сказав: «Це взаємовигідне партнерство, об'єднання двох лідерів ринку в області технології ТЕЦ допомагає збільшити частку ринку технології ТЕЦ в європейському масштабі.»
«Як з екологічної точки зору, так і з точки зору управління енергією, широке використання ТЕЦ являє собою значний крок до скорочення викидів CO2, а також більш ретельний підхід до управління паливно-енергетичними ресурсами.»

Нові системи паливних елементів мікро-ТЕЦ, які будуть представлені на виставці ISH у 2015 році, розроблені за модульним принципом. У систему входить сам паливний елемент мікро-ТЕЦ, допоміжний нагрівальний елемент, гідравлічний модуль, накопичувальний модуль, а також блок розподілу енергії. Електроніка дозволяє інтегруватися в систему так званого «Розумного будинку».

«Досі основною перешкодою фактором для багатьох домовласників була вартість рішення, але за рахунок збільшення загального обсягу виробництва ринків в Японії і Європі, а також модульної системи, може бути досягнуто скорочення витрат», говорить Роб ван Баннінг.

Роб ван Баннінг продовжив: «Ми визначили, що нам необхідно знайти партнера, який міг би доповнити наші знання та лідерство в наданні систем мікро-ТЕЦ в Європі, і в особі Toshiba, ми знайшли такого партнера.»

Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation також шукав партнера для отримання доступу на європейський ринок. Юкіхіро Суміеші (Yukihiro Sumiyoshi), президент і головний виконавчий директор компанії Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation, сказав: «Так як ці два ринки мають різні вимоги, ми шукали ведучого партнера, який розуміє технічні вимоги в Європі і має відповідні структури продажів на місці. »

Партнерство покликане об'єднати знання і досвід BDR Thermea і Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation в цілях розвитку екологічно відповідального, надійного і, перш за все, економічно ефективного паливного елемента мікро-ТЕЦ для опалення будинку.

Технологія паливних елементів являє собою одне з інноваційних рішень, яке покликане в найближчі роки замінити та модернізувати більше 100 мільйонів установок на газі і на рідкому паливі встановлених по всій Європі.

 

Про Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation

Toshiba Group стала провідною групою в розробці систем паливних елементів і техніки з 1978 року. У 1980-х і 1990-х років, Toshiba бере участь в різних японських національних проектах, а також розробила найбільший у світі паливний елемент для електростанції, PC23. Toshiba також розробила паливний елемент PC25 потужністю 200 кВт, у співпраці з компанією International Fuel Cells, США. У цілому близько 300 одиниць PC25 були продані по всьому світу. Виходячи з досвіду і технологій паливних елементів, в 2001 році була створена Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation, щоб зосередитися на комерціалізації паливних елементів для побутових систем. Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation приєдналася до «Масштабної програмі демонстрації», підтриманої японським урядовим департаментом. За цією програмою Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation розробила і протестувала на надійність і продуктивність близько 750 конструкцій паливних елементів. Після цієї програми, Toshiba Fuel Cell Power Systems Corporation почала комерціалізацію своїх розробок і в 2009 році випустила побутову систему паливних елементів під стандартним назвою «ENE-FARM».