Нове придбання BDR Thermea стимулює глобальне розширення

Апелдорн 8 грудня 2015 – BDR Thermea, група компаній з виробництва сучасного опалювального та водогрійного обладнання з  штаб-квартирою у Апелдорні, сьогодні оголосила про придбання у США компанії ECR International. Із входженням ECR International у родину брендів BDR Thermea, група увійде у трійку лідерів на ринку опалення США. Придбання ECR є частиною стратегії BDR Thermea по розширенню своїх операцій за межами Європи і стимулює глобальне розширення. Придбання в очікуванні остаточного схвалення акціонерів ECR International.

ECR International є провідною компанією, яка займається системами опалення та охолодження в Сполучених Штатах. BDR Thermea придбає 100 відсотків акцій компанії, у тому числі її місцеві виробничі потужності у США, провідні бренди і канали розповсюдження. Це дозволяє BDR Thermea вийти на ринок США в якості внутрішнього гравця. У свою чергу, ECR International матимуть доступ до технологій опалення BDR Thermea і буде в змозі отримати вигоду з її масштабу. Придбання об’єднає дві приватні компаній, які були в бізнесі протягом майже 90 років у США, і понад 300 років в Європі.

Це придбання для BDR Thermea стало другим великим міжнародним розширенням за останні десять років. У 2009 році, BDR Thermea була сформована в результаті злиття De Dietrich Remeha Group (утвореної в 2004 році, після придбання голландською Remeha французької De Dietrich Thermique) та одного з лідерів європейського ринку Baxi Group. У 2011 році BDR Thermea придбала в Baymak, третю по величині в Туреччині компанію в галузі опалення. У результаті цього міжнародного розширення, компанія BDR Thermea втричі збільшила свої доходи протягом цього часу.

Роб ван Баннінг (Rob van Banning), головний виконавчий директор групи BDR Thermea, сказав: "Я радий повідомити, що ми придбали ECR International, і ласкаво просимо ECR International в нашу родину провідних міжнародних брендів. BDR Thermea рухається у такому напрямку, що дозволить стати провідним виробником і дистриб'ютором опалення в США. Для нас це придбання являє собою наступний крок у нашій стратегії збільшення ринкової частки і присутність у всьому світі".

Рон Пассафаро (Ron Passafaro), президент і головний виконавчий директор ECR International додав: "Приєднання до BDR Thermea Group надасть доступ до переднього краю технології опалення та утворить критичну масу, яка принесе користь нашим нинішнім і майбутнім клієнтам. Це партнерство не тільки посилить наші позиції на ринку високоефективних конденсаційних котлів, але також дає нам інструменти, щоб відкрити нові сегменти ринку і канали розповсюдження. Ми з нетерпінням чекаємо схвалення угоди нашими акціонерами і швидкого об’єднання переваг двох наших давніх і успішних організацій".

Про BDR Thermea:

BDR Thermea є провідним виробником і дистриб'ютором інноваційних систем опалення та гарячого водопостачання і послуг для побутового, а також комерційного використання. У компанії працює більше 6,300 чоловік і має товарообіг 1,700,000,000 €. Група працює на більш ніж 70 ринках по всьому світу і має потужну ринкову позицію на численних ключових ринках, у тому числі Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії, Нідерландах та Італії. Крім вона, він має сильні позиції у швидко зростаючих ринках Східної Європи, Туреччини, України, Росії, Північній Америці та Китаї. BDR Thermea є материнською компанією відомих міжнародних брендів опалення, в тому числі De Dietrich, Baxi, Remeha, Brötje, CHAPPEE і Baymak. BDR Thermea має штаб-квартиру в Апелдорні, Нідерланди.

Про ECR International:

ECR International виробнича компанія, яка виробляє обладнання для опалення та охолодження під сімейством торгових марок, у тому числі Dunkirk, Utica Boilers, Olsen, Airco, Pennco,  Retroaire, Argo і EMI. Компанія має штаб-квартиру в Утіка (Utica), Нью-Йорк, продає свою продукцію в США, Канаді та Китаї. Компанія має багату історію, яка нараховує майже дев'яносто років. У 1928 році Ерл Сі. Рід (Earle C. Reed), заснував два підприємства: Dunkirk Radiator і Utica Radiator. Ці компанії об'єдналися в 1999 році у ECR International, приймаючи ініціали засновника, як назва компанії.