BAXI SOLAR LVIV 2016

5 жовтня 2016 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело у Львові конференцію «BAXI SOLAR».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Габріела Мацкевич (Fabrisolia SLU, Іспанія) розказала про Центр Передового Досвіду в області теплової сонячної енергіїї Fabrisolia, який знаходиться в Іспаніїї, а також представила нову лінійку сонячних колекторів BAXI з покращеними характеристиками.

Альберто Хіменес (Fabrisolia SLU, Іспанія) розказав про завод по виробництву сонячних колекторів BAXI в Іспанії, дав відомості про основні положення сонячної енергетики, та принципи підбору та встановлення сонячних систем в Європі, також було докладно описано модельний ряд та конструкції сонячних колекторів BAXI, представлені приклади установки сонячних систем для різних умов експлуатації.

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися у майстерності підбору та обгрунтування систем опалення на основі обладнання BAXI, а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI.

Переможці конкурсів отримали різноманітні призи, в тому числі були розіграні цінні призи - котли BAXI ECO4s та конденсаційні котли BAXI Duo-Tec Compact.

Повний фотоальбом події