BAXI EXPO KYIV 2017

16 травня 2017 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело у Києві конференцію «BAXI EXPO».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Марко Бастіанетто (BAXI SpA, Італія) розказав про історію створення компанії BAXI та її місце на світовому ринку опалювального обладнання.

Сергій Проценко (Київгаз, Україна) висвітлив питання основних вимог, які ставляться до опалювальних приладів та установок працівниками газових господарств, надав поради щодо основних моментів на які слід звертати увагу при монтажі газового котла, поділився баченням спеціалістів міськгазу на встановлення та експлуатацію новітнього опалювального обладнання, а саме, конденсаційних котлів.

Луіджино Іллесі  (BAXI SpA, Італія) розказав про деякі особливості запуску в експлуатацію моделей котлів BAXI - LUNA Duo-Tec, а також про нові вимоги Європейського Союзу до енергоефективності опалювального обладнання, які вступають в силу в 2105 році.

Дмитро Бондаренко (BAXI SpA, Італія) розказав про основи сонячної енергетики та приципи роботи сонячних систем побудованих на базі сонячних колекторів лінійки BAXI SB+. Також було росказано про теплові насоси BAXI PBS-i FS.

Олександр Бойко (Представництво BAXI в Україні) представив нову лінійку котлів BAXI великої потужності POWER HT-A, вказані їх переваги, технічні характеристики і конструктивні особливості, а також схеми їх застосування разом з іншими джерелами тепла, в тому числі з тепловими насосами та сонячними системами.

Паралельно з конференцією проходила виставка обладнання BAXI, яке представлене на українському ринку. Учасники конференції могли детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримати вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

   

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися у знанні принципів підбору та обслуговування систем опалення, майстерності підбору та обгрунтування систем опалення на основі обладнання BAXI, а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI. Переможці конкурсів отримали різноманітні призи, в тому числі були розіграні цінні призи - конденсаційні котли  BAXI Duo-Tec Compact. 

           

Повний фотоальбом події