BAXI EXPO KYIV 2016

12 травня 2016 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело у Києві конференцію «BAXI EXPO».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Марко Бастіанетто (BAXI SpA, Італія) розказав про історію створення компанії BAXI та її місце на світовому ринку опалювального обладнання.

Сергій Проценко (Київгаз, Україна) висвітлив питання основних вимог, які ставляться до опалювальних приладів та установок працівниками газових господарств, надав поради щодо основних моментів на які слід звертати увагу при монтажі газового котла, поділився баченням спеціалістів міськгазу на встановлення та експлуатацію новітнього опалювального обладнання, а саме, конденсаційних котлів.

Луіджино Іллесі  (BAXI SpA, Італія) розказав про новітню модель конденсаційного котла BAXI Prime, а також про нові вимоги Європейського Союзу до енергоефективності опалювального обладнання, які вступили в силу в 2015 році.

Дмитро Бондаренко (BAXI SpA, Італія) розказав про нову модель побутового котла, яку презентує компанія BAXI на українському ринку. А саме модель ECO HOME. Також була висвітлена тема теплових насосів від BAXI.

Олександр Бойко (Представництво BAXI в Україні) представив новий котел BAXI на твердому паливі BPI-Eco, вказані його переваги, технічні характеристики і конструктивні особливості, а також схеми його застосування разом з іншими джерелами тепла, в тому числі з конденсаційним котлами та сонячними системами.

Євген Михайлов (Компанія «Хот-Велл», Україна) представив методику підбору обладнання для комплексних систем на основі обладнання BAXI.

Паралельно з конференцією проходила виставка обладнання BAXI, яке представлене на українському ринку. Учасники конференції могли детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримати вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

   

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI, а також спеціальний ваучер на знижку при покупці газового котла BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися у знанні кодів помилок для котла Duo-Tec Compact, майстерності підбору та обгрунтування систем опалення на основі обладнання BAXI, а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI. Переможці конкурсів отримали різноманітні призи, в тому числі були розіграні цінні призи - котли BAXI ECO5 Compact та конденсаційні котли BAXI Duo-Tec Compact.

           

Повний фотоальбом події