BAXI EXPO KHARKIV

15 вересня 2015 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело в Харкові конференцію «BAXI EXPO».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Марко Бастіанетто (BAXI SpA, Італія) розказав про історію створення компанії BAXI та її місце на світовому ринку опалювального обладнання.

Дмитро Бондаренко (BAXI SpA, Італія) розказав про нові моделі котлів BAXI - LUNA Duo-Tec та LUNA Platinum, про нові вимоги Європейського Союзу до енергоефективності опалювального обладнання, які вступають в силу в 2105 році, а також дав відомості 

про основні положення сонячної енергетики, та принципи підбору та встановлення сонячних систем в Європі, також було докладно описано модельний ряд та конструкції сонячних колекторів BAXI, представлені приклади установки сонячних систем для різних умов експлуатації.

Олександр Бойко (Представництво BAXI в Україні) представив новий котел BAXI на твердому паливі BPI-Eco, вказані його переваги, технічні характеристики і конструктивні особливості, а також схеми його застосування разом з іншими джерелами тепла, в тому числі з конденсаційним котлами та сонячними системами.

Олександр Штейнер (Компанія «Хот-Велл», Україна) представив методику техніко економічного обґрунтування застосування конденсаційних котлів у порівнянні з котлами традиційної ефективності.

Паралельно з конференцією проходила виставка обладнання BAXI, яке представлене на українському ринку. Учасники конференції могли детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримати вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

   

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI, а також спеціальний ваучер на знижку при покупці газового котла BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися за звання «Лице BAXI LUNA Platinum», а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI. Переможці конкурсів отримали цінні призи, в тому числі був розіграний головний приз - котел нового покоління BAXI ECO Compact.

  

Повний фотоальбом події