BAXI EXPO IVANO-FRANKIVSK

8 вересня 2015 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело в Івано-Франківську конференцію «BAXI EXPO».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Марко Бастіанетто (BAXI SpA, Італія) розказав про історію створення компанії BAXI та її місце на світовому ринку опалювального обладнання.

Олександр Мандрик (Івано-ФранківськГаз, Україна) висвітлив питання основних вимог, які ставляться до опалювальних приладів та установок працівниками газових господарств, надав поради щодо основних моментів на які слід звертати увагу при монтажі газового котла, поділився баченням спеціалістів міськгазу на встановлення та експлуатацію новітнього опалювального обладнання, а саме, конденсаційних котлів.

Луіджино Іллесі і Дмитро Бондаренко (BAXI SpA, Італія) розказали про деякі особливості запуску в експлуатацію моделей котлів BAXI - LUNA Duo-Tec та LUNA Platinum, про нові вимоги Європейського Союзу до енергоефективності опалювального обладнання, які вступають в силу в 2105 році, а також дали відомості про основні положення сонячної енергетики, та принципи підбору та встановлення сонячних систем в Європі, також було докладно описано модельний ряд та конструкції сонячних колекторів BAXI, представлені приклади установки сонячних систем для різних умов експлуатації.

Віталій Мєскало (проектний відділ компанії «ОРБІ», Україна) зробив екскурс по різноманітним системам опалення, які знаходять уживання на сьогоднішній день, докладно розказав про переваги та недоліки різних варіантів систем опалення, а також вказав на найбільш часті помилки при проектуванні систем опалення.

Олександр Бойко (Представництво BAXI в Україні) представив новий котел BAXI на твердому паливі BPI-Eco, вказані його переваги, технічні характеристики і конструктивні особливості, а також схеми його застосування разом з іншими джерелами тепла, в тому числі з конденсаційним котлами та сонячними системами.

Олександр Штейнер (Компанія «Хот-Велл», Україна) представив методику техніко економічного обґрунтування застосування конденсаційних котлів у порівнянні з котлами традиційної ефективності.

Паралельно з конференцією проходила виставка обладнання BAXI, яке представлене на українському ринку. Учасники конференції могли детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримати вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

       

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI, а також спеціальний ваучер на знижку при покупці газового котла BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися за звання «Лице BAXI LUNA Platinum», а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI. Переможці конкурсів отримали цінні призи, в тому числі був розіграний головний приз - конденсаційний котел нового покоління BAXI DUO-TEC Compact.

      

Повний фотоальбом події