Студентське мистецтво підсилює комерційні перспективи

Група студентів образотворчого мистецтва з університету Ковентрі були визнані одними з найперспективніших в місті після того, як їх робота вразила тисячі делегатів на Ricoh, як частина зусиль щодо поліпшення реального світового досвіду під час навчання.

Скульптури студентів Роба Хемпа, Льюїса Спенсера, Моллі Клівер, Елізабет Хіт, Ліама Петтісон і Райана Вільямса були виставлені на шоу Installer 2016 - національної виставки з теплотехніки - після швидкого розбирання і переосмислення форми котлів, які були надані постачальником BAXI.

Разом з експертами, визнаючи переваги впровадження мистецтва на робочому місці, ця остання ініціатива від університету Ковентрі заохочує студентів розвивати портфель корпоративних робіт з метою забезпечення того, що вони краще здатні скористатися перевагами відповідних можливостей після закінчення навчання.

Проект включав роботи: The BAXI Boiler Mystery - спроба оцінити правду і брехню, натхненну особистістю «котла - кролика» Гленна Клозеса у фільмі 1980-х «Фатальна привабливість»; Flow - роздум про бар'єри та обмеження знайдених об'єктів і їх переходів від невидимого місця в свідомість; Soft Boiler - спроба представити, як частини котла могли б бути повторно переосмислені, використовуючи мультимедіа; The Patchwork Boiler - споглядання затишного світу, який створює котел через м'які тканини і мозаїку; і Heart - дослідження котла як основного органу в системі будинку.

Старший викладач образотворчого мистецтва університету Ковентрі, Джейн Болл, прокоментував: «З багатством бачення та креативності, у наших студентів є блискуче майбутнє - і все ж ми завжди усвідомлюємо, що в світі, де випускники будь-якої дисципліни щосили намагаються знайти роботу , ми повинні забезпечити правильні можливості, якщо вони повинні бути використані в якості робочих художників в кінцевому рахунку. Було показано, що мистецтво на робочому місці може знизити напругу, поліпшити добробут і підвищити продуктивність. Це надихає, бачити, що далекоглядні компанії, такі як Installer роблять мистецтво центральною частиною їх стратегії, і від імені наших студентів ми хотіли б дякувати їм і BAXI за шанс взяти участь в цьому проекті».

Еоін Макманус, виконавчий директор Installer, сказав: «Художня подорож, яка призвела до Boiler Art, збігається зі світоглядом відвідувачів Installer 2016 - дивитися на речі по-іншому, бачити речі під іншим кутом зору, і відкривати щось нове - те, що може мати інше значення».

Ендрю Кітінг, Директор з маркетингу BAXI, сказав: «Котли - в значній мірі непомічені герої наших будинків, створюючи тепло і гарячу воду, щоб допомогти нам керувати нашим напруженим життям. Ми були раді бути в змозі підтримати такий інноваційний і творчий проект, який демонструє, як ми можемо отримати вигоду з розгляду предметів повсякденного користування новими очима».

Роботи були виставлені для публіки в галереї Glass Box, Ірлс-Стріт, Ковентрі, CV1 5RR з п'ятниці 27 травня по суботу 4 червня 2016 року.