Компанія BAXI стала фіналістом премії AGSM Supplier Excellence Awards 2015

Ми неймовірно раді повідомити, що компанія BAXI стала фіналістом престижної премії Supplier Excellence Awards 2015 в номінаціях «Інновації в газовій промисловості» та «Навчання».

Котел BAXI EcoBlue Advance був визнаний інноваційним продуктом завдяки своїй надійності, яка була підтверджена в державних лабораторіях та в польових випробуваннях, а також завдяки простоті в користуванні та визнаний найлегшим по вазі котлом на ринку Великобританії. Також іншими новаціями стала покращена звукоізоляція, зручна упаковка та набір димохідних і гідравлічних аксесуарів.

Так само програма навчання BAXI була визнана однією з найкращих. BAXI є єдиним виробником який отримав відзнаку Approved Training Centre (ATC) від Chartered Institute of Plumbing and Heating (CIPHE) для своїх навчальних центрів у Уорику, Дарфорді та Уоррінгтоні де проходять навчання понад 5,000 спеціалістів з опалення що року.

Було вкладено час, ресурси та понад £500,000 щоб зробити навчальні курси BAXI найкращими. Згідно відгуків, 99% відвідувачів вважають навчальні курси BAXI дуже доступним, 100% вважають їх цікавими та пізнавальними, а 97% сказали, що це саме те, чого вони очікували.

Нагородження відбулося 3 листопада.