Бойлер Megaflo компанії Heatrae Sadia отримав престижну нагороду H & V News Awards

Ми раді повідомити, що бойлеру Megaflo була присуджена перша премія H & V News Awards у номінації «Продукт Року». Компанія Heatrae Sadia входить у склад BDR-Thermea і є провідним брендом по виготовленню водонагрівачів в Європі. Лінійка бойлерів Megaflo відома в Україні під назвою Premier Plus, що випускається під брендом BAXI. Бойлер виготовлений повністю з нержавіючої сталі Duplex.

H & V News Awards є важливою подією в галузі опалення, водопостачання та вентиляції, визнання передового досвіду в усіх галузях будівельної галузі та послуг. Нагородами відзначається не тільки  продукція, а також монтажні та будівельні організації. Цього року церемонія була проведена в готелі Grosvenor House.

Є цілий ряд унікальних якостей, які виділяють Megaflo серед конкурентів у номінації «Продукт Року». Бойлери мають продуктивність гарячої води до 90 літрів на хвилину і можливістю нагріву 2500 літрів менш ніж за 60 хвилин. Пропонуються моделі з робочим тиском на 6 бар або 10 бар, баки тестуються тиском до 22,5 бар, а температура і запобіжний клапан тиску може бути встановлений на 15 бар.

Крім того бойлер Megaflo є енергоефективним продуктом, який має поліуретанову теплоізоляцію товщиною 100 мм, що дозволяє звести втрати тепла до мінімуму.

Джон Форстер, менеджер з продукції Heatrae Sadia прокоментував: «Ми дуже раді, що Megaflo був обраний як переможець в престижній номінації H & V News Awards. Кількість учасників цієї нагороди неухильно росте протягом багатьох років, і ми розуміємо, що рівень конкуренції був вище, ніж будь-коли»

«Ми неймовірно горді тим, що судді визнали нашу наполегливість, прагнення завжди відповідають вимогам ринку і наші зусилля зробити Megaflo таким, що повністю задовольняє потреби підрядників і проектувальників в комерційній сфері. Унікальні характеристики (робочий тиск 10 бар) і дуже малі теплові втрати були виділені як основні функції , які дійсно виділяють наш бойлер на тлі конкурентів»

Заснована понад 75 років тому, Heatrae Sadia є найбільшим виробником продукції для нагріву води у Великобританії і лідером в області інновацій і якості продукції. Модельний ряд включає моделі Megaflo, Megaflo ECO, ECO Solar Megaflo і Megaflo Systemfit. Нещодавно лінійка була розширена за рахунок включення моделей Megaflo XL і HD, які пропонують поліпшену продуктивність у порівнянні зі стандартними Megaflo ECO - ідеальне рішення для великих побутових або невеликих промислових об'єктів.

www.heatraesadia.com