Конференция Хмельницький

13.09.2017 у м. Хмельницький Представництво BAXI, разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл», провели конференції на тему «Сучасні енергоефективні системи опалення BAXI».

Детальніше...

Тренінг-семінар на заводі BAXI S.p.A.

З 4 по 7 вересня 2017 року відбувся черговий тренінг для сервісних спеціалістів на завод BAXI S.p.A. в місті Бассано дель Граппа, яке розташовано на півночі Італії.

Детальніше...

Ризикований бізнес

Продаж та використання контрафактних запасних частин продовжує залишатися проблемою для сектору опалення, де сервісні спеціалісти піддаються все більшому тиску для скорочення витрат, де тільки можливо. Але заміна деталей на газовій техніці неоригінальними запчастинами хоча і суттєво зменшує вартість обслуговування, проте може призвести до проблем з якістю, безпекою та неприємних правових наслідків.

Детальніше...

Загальний каталог 2017

Загальний каталог продукції BAXI

Детальніше...

Практична конференція Одеса

Представництво BAXI в Україні організувало і провело практичну конференцію у м. Одеса 13.07.17 р.

Детальніше...

Конференція Одеса

12.07.2017 у м. Одеса Представництво BAXI провела конференцію на тему «Теплові насоси та конденсаційні котли BAXI великої потужності».

Детальніше...

Чому котел - це автомобіль?

Коли з споживачами обговорюється технічне обслуговування котлів, важко переконати їх робити це регулярно. Проте котел необхідно щорічно обслуговувати, щоб забезпечити його безпечність та ефективність. Але як сервісні спеціалісти можуть переконати своїх клієнтів?

Детальніше...