BDR Thermea - лідер на ринку

BDRThermea_UkraineКомпанія BAXI є складовою групи BDR Thermea - провідного світового виробника та постачальника інноваційних систем опалення і гарячого водопостачання, з обсягом річних продажів більш ніж € 16 млрд.

В BDR Thermea працює понад 6400 чоловік по всій Європі. Річний обіг складає € 1,8 млрд. Група займає провідні позиції на ринках у шести ключових країнах: Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії, Нідерландах та Італії, і сильні позиції на швидко зростаючих ринках Східної Європи, Туреччини, України, Росії, США та Китаю. В цілому BDR Thermea працює більш ніж в 70 країнах світу. Стратегія Групи базується на маркетингу під кількома торговими марками, з сильною національною складовою на основних європейських ринках, швидко реагуючи на зміни в місцевому попиті.  

BDR Thermea володіє відомими торговими марками і продає під цими брендами своє опалювальне обладнання на європейському ринку. До них відносяться De Dietrich, Baxi, Remeha, Heatrae Sadia, Brotje, Potterton, Chappee, BaxiRoca, Baymak та інші.

BDR Thermea вважає дуже важливими, хороші стосунки з усіма своїми партнерами. Вкладаються великі інвестиції в наших партнерів, і є готовність підтримувати довготривалі стосунки із зарубіжними партнерами. Група основну увагу приділяє потребам клієнтів щодо інноваційних рішень та послуг в галузі опалення та гарячого водопостачання, пропонуючи комплексні системи, а не тільки одиничні вироби.

Сильна науково-дослідна база та фінансова міць BDR Thermea надає можливість підтвердити і закріпити лідерство на ринку продукції з низькими викидами шкідливих речовин, а також комбінованих установок з виробництва тепла та електроенергії. На додаток до виробництва високоефективних котлів, BDR Thermea сповнена рішучості розвивати нові технології опалення, які відіграватимуть важливу роль у боротьбі зі зміною клімату. Асортимент продукції групи вже містить у собі котли на біопаливі, сонячні колектори та теплові насоси, а також новітні розробки в галузі опалення майбутнього, міні-ТЕЦ.

BDR Thermea є визнаним лідером в області комбінованого виробництва тепла та електроенергії. Протягом більше 20 років група постачає установки міні-ТЕЦ для задоволення потреб будинків і офісів по всій Європі. Рішення на основі міні-ТЕЦ краще, тому що використовуються обмежені ресурси для виробництва електроенергії у тому ж місці, де вона використовується, тим самим знижуючи втрати енергії і викид CO2 в атмосферу. У 2010 році були представлені настінні системи міні-ТЕЦ побутового призначення. Завдяки асортименту продукції міні-ТЕЦ зможе задовольнити потреби наших клієнтів як сьогодні, так і в майбутньому.

www.bdrthermea.com