Сонячний колектор SB25+

Плоский сонячний колектор SB25+ площею 2,5 кв. м для вертикального (SB 25+ V) і горизонтального монтажу (SB 25+ O), для установки на плоскому або похилому даху, а також для вбудовування в покрівлю. Призначений для приготування гарячої води, низькотемпературних систем опалення та підігріву води в плавальних басейнах за допомогою теплообмінника.

Сонячний колектор SB20+

Плоский сонячний колектор SB20+ площею 2,0 кв. м для вертикального (SB 20+ V) і горизонтального монтажу (SB 20+ O), для установки на плоскому або похилому даху, а також для вбудовування в покрівлю. Призначений для приготування гарячої води, низькотемпературних систем опалення та підігріву води в плавальних басейнах за допомогою теплообмінника.

UB 200 Solar

Водонагрівач для сонячної установки з тепловим гідравлічним резервним джерелом тепла.

UB 200 Solar гарантує велику кількість гарячої води протягом довгого періоду часу. Великий запас води забезпечуює сонячний стратифікаційний бойлер об'ємом 200 літрів який може покрити до 60% потреби в ГВП. UB 200 Solar спеціально розроблений з метою полегшення монтажу, скорочення часу установки і зменшення витрат. Простий і компактний бойлер, ефективні сонячні колектори роблять життя простіше. 

UBSI

Водонагрівач для сонячної установки з тепловим гідравлічним резервним джерелом тепла.

UBSI гарантує велику кількість гарячої води протягом довгого періоду часу. Великий запас води забезпечують сонячні бойлери об'ємом 300 або 500 літрів які можуть покрити до 60% потреби в ГВП. UBSI спеціально розроблений з метою полегшення монтажу, скорочення часу установки і зменшення витрат. Прості і компактні бойлери, ефективні сонячні колектори роблять життя простіше.