UB, UB INOX

UB - це серія високоефективних сталевих емальованих або виконаних з нержавіючої сталі (INOX) накопичувальних бойлерів ГВП. Бойлери серії UB незамінні, коли потрібно дійсно велику кількість гарячої води. Широкий модельний ряд, елегантний зовнішній вигляд, оптимальна потужність змійовика, великий вибір аксесуарів для установки і швидкого підключення робить ці бойлери зручними для використання з настінними і підлоговими котлами BAXI.

Призначені для одноконтурних настінних і підлогових котлів. В комплект поставки входить два датчика температури (NTC) як для конденсаційних котлів, так і для котлів звичайної ефективності.

UBVT SC/DC

Зовнішні накопичувальні бойлери UBVT - це високоефективні емальовані сталеві бойлери ємністю від 200 до 500 літрів. Стінки і змійовик бойлера покриті титановою емаллю, яка не містить хрому, що не тільки відмінно захищає бойлер від агресивних впливів, а й відповідає найжорсткішим гігієнічним нормам. Зручний лючок з оглядовим віконцем дозволяє контролювати стан магнієвого анода за допомогою тестера або візуально. Завдяки ізоляції з поліуретану, оптимально розміщеної під кожухом, втрати тепла мінімальні. Широкий модельний ряд дає можливість вибрати бойлер, оптимально відповідний для вашого комфорту.

UB SC/DC

Зовнішні накопичувальні бойлери UB  - це високоефективні емальовані сталеві бойлери ємністю від 800 до 2000 літрів. Стінки і змійовик бойлера покриті титановою емаллю, яка не містить хрому, що не тільки відмінно захищає бойлер від агресивних впливів, а й відповідає найжорсткішим гігієнічним нормам. Зручний лючок з оглядовим віконцем дозволяє контролювати стан магнієвого анода за допомогою тестера або візуально. Завдяки ізоляції з поліуретану, оптимально розміщеної під кожухом, втрати тепла мінімальні. Широкий модельний ряд дає можливість вибрати бойлер, оптимально відповідний для вашого комфорту.

UBPU SC

Буферні баки для інтеграції систем опалення з сонячними системами UBPU SC - це високоефективні емальовані сталеві баки ємністю від 500 до 1500 літрів. Стінки і змійовик бака покриті титановою емаллю, яка не містить хрому, що не тільки відмінно захищає бак від агресивних впливів, а й відповідає найжорсткішим гігієнічним нормам. Завдяки ізоляції з поліуретану, оптимально розміщеної під кожухом, втрати тепла мінімальні. Широкий модельний ряд дає можливість вибрати буферний бак, оптимально відповідний для вашого комфорту.

UBPU

Буферні баки UBPU - це високоефективні емальовані сталеві ємності від 25 до 500 літрів. Стінки буфера покриті титановою емаллю, яка не містить хрому, що не тільки відмінно захищає бак від агресивних впливів, а й відповідає найжорсткішим гігієнічним нормам. Завдяки ізоляції з поліуретану, оптимально розміщеної під кожухом, втрати тепла мінімальні. Широкий модельний ряд дає можливість вибрати буферний бак, оптимально відповідний для вашого комфорту.

UBTT

Буферні баки типу "бак у баку" UBTT - це високоефективні емальовані сталеві ємності від 300 до 1000 літрів. Призначені для нагріву систем опалення та ГВП від декількох джерел енергії. Стінки баку покриті титановою емаллю, яка не містить хрому, що не тільки відмінно захищає бак від агресивних впливів, а й відповідає найжорсткішим гігієнічним нормам. Завдяки ізоляції з поліуретану, оптимально розміщеної під кожухом, втрати тепла мінімальні. Зручний лючок з оглядовим віконцем дозволяє контролювати стан магнієвого анода за допомогою тестера або візуально. Широкий модельний ряд дає можливість вибрати буферний бак, оптимально відповідний для вашого комфорту.