LUNA Duo-tec MP (35-110 кВт)

Настінні газові конденсаційні котли великої потужності. Лінійка котлів серії LUNA Duo-tec MP була розроблена на основі останньої розробки BAXI - технології «Think!», новітньої інтелектуальної системі, яка дозволяє котлу «думати»! Сучасна система, вбудована в котли BAXI, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси. Завдяки спеціальній конденсаційної системі дані котли мають ККД, близький до 110%, і є ідеальним варіантом для використання у каскаді. Електронна плата від компанії Siemens і наявні, в якості аксесуарів, блоки управління дозволяють поєднати в каскад до 16 котлів.

LUNA Duo-tec MP+ (115-150 кВт)

Настінні газові конденсаційні котли великої потужності. Лінійка котлів серії LUNA Duo-tec MP+ була розроблена на основі останньої розробки BAXI - технології «Think!», новітньої інтелектуальної системі, яка дозволяє котлу «думати»! Сучасна система, вбудована в котли BAXI, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси. Завдяки спеціальній конденсаційної системі дані котли мають ККД, близький до 110%, і є ідеальним варіантом для використання у каскаді. Електронна плата від компанії Siemens і наявні, в якості аксесуарів, блоки управління дозволяють поєднати в каскад до 16 котлів.

POWER HT (45-150 кВт)

Котли серії POWER HT є підлоговими конденсаційними котлами потужністю до 150 кВт. Представляємо серію високотехнологічних підлогових котлів, що поєднують в собі передові технології, високий ККД, і компактні розміри (ширина всіх моделей 45 см). Високий ККД котла дозволяє забезпечити енергозбереження до 35% на рік (у порівнянні з традиційними котлами). Можливість каскадної установки котлів дозволяє отримати високу потужність при невеликих габаритах котельної.

POWER HT (115-320 кВт)

Котли серії POWER HT є продовженням передової гами підлогових конденсаційних котлів, досягаючи потужності 320 кВт.Котли ідеально підходять для теплопостачання великих приміщень (від багатоповерхових будівель до торгових або офісних комплексів). Висока ефективність поряд з надійністю теплообмінника з алюмінієво-кремнієвого сплаву дозволяє забезпечити економічну і довговічну роботу котла. Дані котли є ідеальним варіантом для використання в каскаді. Електронна плата й автоматика від компанії Siemens дозволяють поєднати в каскад до 16 котлів.

POWER HT-A (430-650 кВт)

Котли серії POWER HT-A є продовженням передової гами підлогових конденсаційних котлів, досягаючи потужності 650 кВт.Котли ідеально підходять для теплопостачання великих приміщень (від багатоповерхових будівель до торгових або офісних комплексів). Висока ефективність поряд з надійністю теплообмінника з алюмінієво-кремнієвого сплаву дозволяє забезпечити економічну і довговічну роботу котла. Дані котли є ідеальним варіантом для використання в каскаді. Електронна плата й автоматика від компанії Siemens дозволяють поєднати в каскад до 16 котлів.