PRIME HT

Настінні газові конденсаційні котли. Котли серії PRIME HT - це поєднання передових технологій і простоти у використанні і обслуговуванні. Завдяки спеціальній конденсаційної системі дані котли мають ККД, близький до 110%, і забезпечують енергозбереження до 35% на рік (у порівнянні з традиційними котлами). 
До переліку безсумнівних переваг також слід віднести безшумність роботи завдяки кожуху камери згоряння, виконаного із спеціального композитного матеріалу.

LUNA3 Comfort HT

Настінні газові конденсаційні котли з виносною панеллю керування. Котли серії LUNA3 Comfort HT є результатом впровадження самих передових технологій. Завдяки спеціальній конденсаційної системі дані котли мають ККД близький до 110%. Можливе дистанційне керування котлом завдяки наявності знімної цифрової панелі управління. Знімна цифрова панель є також датчиком кімнатної температури.

NUVOLA3 Comfort HT

Настінні газові конденсаційні котли з виносною панеллю і вбудованим бойлером. Котли серії NUVOLA3 Comfort HT - це поєднання двох принципів: 

  • використання найбільш передових технологій
  • максимум комфорту при споживанні гарячої води

Завдяки спеціальній конденсаційної системі дані котли мають ККД, близький до 110%, і забезпечують енергозбереження до 35% на рік (у порівнянні з традиційними котлами). А завдяки 45-літровому бойлеру з нержавіючої сталі котли даної серії забезпечують до 500 літрів гарячої води протягом перших 30 хв (при ΔT = 30°C).