Відвідини заводу BAXI S.p.A. в Італії

У період з 1 по 4 жовтня 2018 року відбулася ознайомча поїздка для представників компанії «Hot-Well» на італійський завод BAXI S.p.A. в місті Бассано дель Граппа.

У поїздку були запрошені регіональні представники компанії «Hot-Well» - ті, хто показав найкращі результати своєї роботи та продемонстрував відмінні знання по обладнанню BAXI. Надаючи можливість відвідати італійський завод, компанія BAXI висловлює подяку нашим партнерам за всю ту величезну роботу, яку вони проводять з просування марки BAXI в Україні. Спеціально для цієї поїздки була розроблена цікава інформаційна і культурно-розважальна програма. У поїздці взяли участь регіональні представники компанії «Hot-Well»з міст: Харків, Київ, Мелітополь, Львів, Вінниця.

Основним пунктом робочої частини поїздки стало відвідування заводу BAXI S.p.A. Спеціально для відвідувачів була підготовлена ​​детальна презентація про історію створення заводу, основні етапи розвитку, особливості виробництва. Особливу увагу було приділено розповіді про новинки опалювального обладнання BAXI і про плани на майбутнє. Відвідувачі крок за кроком ознайомилися з повним циклом виробництва. Особливі враження у групи залишилися від відвідин цехів складання устаткування, де «працюють» роботи-маніпулятори. Також, великий інтерес відвідувачі проявили до лабораторії, в якій відбувається тестування котлів на роботу в жорстких умовах, а також до ультрасучасної безлунної камери для проведення акустичних досліджень і випробувань. Був відвіданий також шоу-рум, організований на території заводу - виставку досягнень заводу за всю його довгу історію. Тут можна простежити технічний розвиток опалювального обладнання та ознайомитися з найостаннішими винаходами і інноваціями виробництва BAXI S.p.A.

 

 

 

Численні канали і ковзаючі по ним розкішні гондоли, дивно красиві карнавальні маски, дивовижні фрески і скульптури, виконані великими майстрами, чудові мости, палаци, і маленькі будиночки, кожен з яких - справжній шедевр архітектури, - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція, яку група відвідала в останній день перебування в Італії. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь.

 

 

Компанія BAXI ще раз висловлює подяку партнерам - учасникам поїздки за професіоналізм, відмінну роботу і великий внесок у просування марки BAXI в Україні.

Новини