Тепло без кордонів: компанія BAXI стартувала в Північній Америці!

Північноамериканське представництво компанії BAXI з штаб-квартирою в місті Ютика, штат Нью-Йорк, є компанією, яка постачає обладнання для опалення та кондиціювання. Представництво розпочало свою роботу на території США і Канади в липні 2018 року.

Керівництво компанії Baxi S.p.A., Італія, оголосило про відкриття локального Представництва BAXI N.A. у Північній Америці. Це дозволить компанії BAXI поставляти свою продукцію, послуги і підтримку «безпосередньо від виробника» для всіх клієнтів, які перебувають на території Північної Америки.

«Ми зможемо краще позиціонувати компанію на ринках США і Канади, що дозволить нам підвищити якість обслуговування клієнтів і розширити присутність на цих ринках», - прокоментував керуючий директор BAXI S.p.A. Альберто Фавер. Також він додав, що розробка технічного оснащення обладнання, дизайну і виробництво BAXI залишаться в Італії.

«Це захоплююча можливість для нас і для майбутнього бренду BAXI на північноамериканському ринку», - сказав Рон Пассафаро, генеральний директор BAXI N.A. - «Прихильність до наших клієнтів відкриває для нас неймовірний потенціал розвитку бренду, безсумнівно провідного в світі. Компанія BAXI працює більш, ніж в 50 країнах світу, і пропонує високоякісне рішення всюди, де є необхідність в комфорті і опаленні. Початок роботи представництва відкриває перед нами нові можливості».

Новини