Конференція "Зустріч з BAXI в Одесі"

3 липня 2018 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело у місті Одеса конференцію "Зустріч з BAXI".

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Луіджино Іллесі  (BAXI SpA, Італія) розказав про новітню лінійку настінних конденсаційних котлів великої потужності LUNA DOU-TEC MP (115 кВт, 130 кВт, 150 кВт), а також продовження лінійки підлогових конденсаційних котлів POWER HT+ (130 кВт, 150 кВт, 200 кВт, 250 кВт). Було докладно розказано про особливості конструкції даних лінійок котлів та їх сервісного обслуговування.

Дмитро Бондаренко (BAXI SpA, Італія) зробив огляд моделей теплових насосів BAXI, були докладно висвітлені теми принципу роботи теплового насосу, граничні режими та правила монтажу системи опалення та гарячого водопостачання із застосуванням теплових насосів. Також була дана інформація для сервісних спеціалістів щодо налаштування теплових насосів BAXI PBS-i та PBМ-i через пульт дистанційного управління та елементів налаштування на самому блоку теплового насосу.

4 липня 2018 р. всі зацікавлені могли відвідати котельню в одному з офісних будинків Одеси. Даний офісний будинок донедавна опалювався котлами традиційної ефективності, але біля року тому там була проведена модернізація системи опалення, та встановлено сучасні настінні конденсаційні котли LUNA DUO-TEC MP, що працюють в каскаді. Дане рішення дозволило значно зменшити витрати будинку на газ. Спеціалісти з заводу BAXI SpA, Італія відповіли на численні запитання щодо сервісного обслуговування та налаштування котлів.

Новини