Компания BAXI переможець конкурсу – InstallerLive Awards 2011

Компанія BAXI перемогла в номінації «Найбільш екологічний виробник року» на престижному конкурсі в Великобританії - InstallerLive Awards 2011. Церемонія нагородження, що проходила 18 жовтня 2011р., cтала кульмінацією виставки InstallerLive Exhibition 2011, в якій взяли участь сотні професійних компаній в галузі опалення та гарячого водопостачання.

Трофей був вручений голові відділу продажів інноваційного обладнання Грему Паркесу.

"Перемога в цій номінації для нас дуже велике досягнення" - сказав Грем, "тим більше, що в суддівській колегії знаходяться самі видні діячі в галузі опалення і навіть колишні переможці в цій номінації".

"BAXI дуже пишається своїми інноваційними технологіями, які серйозно зменшують викиди оксиду вуглецю в світових масштабах, а також рівнем підтримки і навчання, який ми пропонуємо. Особливо ми пишаємося нашою установкою BAXI Ecogen і тим, що ми - перший виробник, який випустив на ринок Великобританії мікро-когенераційні установки".

"Я отримую цю нагороду від імені нашої фантастичної команди, яка невпинно працювала над створенням продукції, яка зробила можливою сьогоднішню перемогу".

Представник суддівської колегії сказав: "Поєднання вироблення тепла та електроенергії в одній компактній установці відкриває для нас захоплюючі перспективи. Компанія BAXI пішла цим важким шляхом, і вже зараз ми бачимо прекрасні результати".

Компанія BAXI також стала фіналістом у номінації «Кращий виробник року в сфері опалення».

http://www.installerliveawards.com/InstallerLiveAwards2011

Новини