BDR Thermea Group розширює свій бізнес теплових насосів з придбанням Techneco

BDR Thermea Group B.V., провідний постачальник рішень для тепла і комфорту, зміцнила свої позиції на швидкозростаючому ринку теплових насосів завдяки придбанню голландської компанії Techneco. З 1 січня 2019 року це є частиною стратегії BDR Thermea Group, спрямованої на сприяння переходу до економії енергії та зменшення викидів вуглекислого газу.

«Як очікується, ринок теплових насосів, включно з гібридними рішеннями, зросте у чотири рази у наступному десятилітті тільки в Європі, тому ми діємо рішуче, щоб скористатися цією можливістю. Таке стратегічно важливе придбання зміцнює наші позиції в галузі теплових насосів і приносить цінне доповнення до портфеля BDR Thermea Group, який ми пропонуємо всім нашим клієнтам», - каже Бертран Шмітт, генеральний директор BDR Thermea Group

"Успіх у енергетичній трансформації є одним з головних проблем нашого суспільства. Ми надаємо нашим клієнтам вибір різних технологій, які дозволяють їм зменшити їх викиди вуглецевого газу, насолоджуючись комфортом у своїх будинках, на робочих місцях і в місцях відпочинку." 

Techneco стане частиною філії BDR Thermea Group Remeha, лідера ринку в Нідерландах.

Про Techneco

Маючи більш ніж 23-річний досвід в технології теплових насосів, компанія Techneco відома як лідер у галузі інновацій та розвитку теплових насосів. Techneco постачає електричні, газові абсорбційні і гібридні теплові насоси для побутового та комерційного використання, як для нових будівель, так і для існуючих будівель або для реконструкції. Techneco базується в Делфте, Нідерланди і має команду з більш ніж 55 фахівців теплових насосів. Для отримання додаткової інформації див. www.techneco.nl

Про BDR Thermea Group

BDR Thermea Group є провідним виробником і дистриб'ютором інтелектуальних рішень з теплового комфорту для побутового та комерційного використання. У компанії працює понад 6500 осіб які знаходяться у більш ніж 80 країнах світу, займаючи перше місце на всіх європейських ринках, Північній Америці, Туреччині, Росії та Китаї. Група BDR Thermea, яка у 2017 році реалізувала оборот у розмірі 1,7 млрд. євро, працює під відомими міжнародними провідними торговими марками, такими як De Dietrich, Baxi, Remeha, Brötje, Chappée і Baymak. Головний офіс компанії BDR Thermea Group знаходиться в Апелдорні, Нідерланди.

Новини