Baxi отримує нагороду Queen's Awards for Enterprise в області інновацій

Ми раді повідомити, що компанія Baxi отримала нагороду Queen's Awards for Enterprise в області інновацій.Нагорода була отримана за розробку котла Baxi Ecogen, який дозволяє виробляти одночасно теплову та електричну енергію (мікро-ТЕЦ).

Використовуючи так званий двигун Стірлінга з вільним поршнем, Baxi Ecogen разом з виробництвом тепла, здатний виробляти до 1 кВт електроенергії, яка може бути використана в домашньому господарстві або спрямована назад в електромережі. Таким чином Baxi Ecogen є економічно вигідним рішенням з низьким енергоспоживанням і низькими викидами шкідливих речовин.

Керуючий директор підрозділу побутових котлів Baxi Ендрю Кітінг (Andrew Keating),сказав: "Ми справді пишаємося цим фантастичним досягненням. Це висока оцінка старанності і самовіддачі всієї нашої команди яка створила Baxi Ecogen, кращий котел такого типу на ринку Європи. Ми вважаємо, що це є найважливішим кроком на шляху зміни індустрії опалення будинку, так як саме конденсаційний котел буде ключовим фактором у забезпеченні екологічно чистого майбутнього для Європи ".

Компанія Baxi була створена в 1866 році і завжди була на передньому краї інновацій. У 1966 році вона почала виробництво котлів Baxi Bermuda, які зробили революцію в опаленні будинку. Зовсім недавно, в 2011 році, Baxi стала першим виробником котлів в яких використовується адаптивне управління процесом горіння в якості стандартного функціоналу, тим самим забезпечуючи виняткову енергоефективність і економічність у порівнянні зі звичайними котлами.

Новини