BAXI на виставці ISH2019 (Франкфурт)

Компанія BAXI S.p.A. взяла участь в 30-й міжнародній виставці ISH 2019, яка проходила у Франкфурті з 11 по 15 березня 2019 року.

ISH - міжнародна виставка технологій опалювання, охолоджування і кондиціонування, сантехніки, водоочищення і устаткування. Ця виставка не тільки одна з найважливіших подій у світі опалювального, вентиляційного, каналізаційного та водопровідного виробництва, але і є своєрідним індикатором досягнень науки і техніки в даному промисловому секторі.

 

Загальний настрій виставки відповідав сучасним європейським тенденціям щодо впровадження енергозберігаючих технологій в галузі теплопостачання та охорони навколишнього середовища. Не став винятком і стенд BAXI, який був повністю присвячений інноваційним технологіям в області опалювальної техніки.

На стенді BAXI, було представлено бачення найближчого майбутнього технологій опалювання:

  • інноваційну модель водневого котла, який здатен працювати як на звичайному природному газі, так і на водні, а значить має високий рівень енергоефективністі і наднизьки викиди CO2, CO, NOx;
  • полімер-електролітні паливні елементи (Polymer Electrolyte Fuel Cells) які працюють на водні і одночасно генерують тепло і електроенергію;
  • BAXI MAGO: система керування опаленням за допомогою зручного хронотермостату у поєднанні з програмним забезпеченням для смартфонів і планшетів, що дозволяє легко під'єднуватись, віддалено управляти і налаштовувати котельне обладнання.  

Величезну увагу було приділено поновлюваним джерелам енергії - сонця, тепла землі і відкритого повітря. Використання цих видів енергії дозволяє економити 20-30% первинного палива, за рахунок чого істотно скорочуються викиди в атмосферу парникового газу CO2.

 

 

Під час проведення виставки відбулося нагородження наших офіційних партнерів в Україні - компаню "Hot-Well" за досягнення найбільших обсягів продажу у 2018 році.

Минула виставка показала високий рівень технологій, розроблених BAXI і вживаних в даний час, а також великий потенціал інноваційних технологій майбутнього.

Новини