BAXI на виставці MCE2018 (Мілан)

Компанія BAXI S.p.A. взяла участь в 41-й міжнародній виставці «MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018», яка проходила в Мілані з 13 по 16 березня 2018 року.

MCE - міжнародна виставка технологій опалювання, охолоджування і кондиціонування, сантехніки, водоочищення і устаткування. Ця виставка не тільки одна з найважливіших подій у світі опалювального, вентиляційного, каналізаційного та водопровідного виробництва, але і є своєрідним індикатором досягнень науки і техніки в даному промисловому секторі.

 

Загальний настрій виставки відповідав сучасним європейським тенденціям щодо впровадження енергозберігаючих технологій в галузі теплопостачання та охорони навколишнього середовища. Не став винятком і стенд BAXI, значна частина якого була присвячена інноваційним технологіям в області опалювальної техніки.

На стенді BAXI, був представлений широкий асортимент сучасного устаткування, у число якого увійшли:

  • нові моделі конденсаційних котлів (для домашнього і комерційного використання);
  • нові системи засновані на концепції "HYBRID", які поєднують в собі різні джерела енергіїї - газ, тверде паливо, енергію землі та сонця;
  • поновлювані джерела енергії і нові технології (теплові насоси);
  • BAXI MAGO: система керування опаленням за допомогою зручного хронотермостату у поєднанні з програмним забезпеченням для смартфонів і планшетів, що дозволяє легко під'єднуватись, віддалено управляти і налаштовувати котельне обладнання.  

Також величезну увагу було приділено поновлюваним джерелам енергії - сонця, тепла землі і відкритого повітря. Використання цих видів енергії дозволяє економити 20-30% первинного палива, за рахунок чого істотно скорочуються викиди в атмосферу парникового газу СО2.

 

 

 

Минула виставка показала високий рівень технологій, розроблених BAXI і вживаних в даний час, а також великий потенціал інноваційних технологій майбутнього. Це підтверджується значним зростанням кількості відвідувачів стенда в порівнянні з минулою виставкою.

Новини