BAXI EXPO LVIV 2019

16 квітня 2019 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело у Львові конференцію «BAXI EXPO».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Марко Бастіанетто (BAXI SpA, Італія) розказав про группу компаній BDR-Thermea, в яку входить BAXI SpA, та її місце на світовому ринку опалювального обладнання. Було росказано про досягнення группи за 2018 рік та основні цінності, якими керується группа для просування своєї продукції.

Луіджино Іллесі  (BAXI SpA, Італія) розказав про нові лінійки конденсаційних котлів BAXI LUNA DUO-TEC E та DUO-TEC COMPACT E. Докладно висвітлені теми основних відмінностей від попередніх моделей, розказано про особливості конструкції даних лінійок котлів та їх сервісного обслуговування.

Паралельно з конференцією проходила виставка обладнання BAXI, яке представлене на українському ринку. Учасники конференції могли детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримати вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

  

 

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися у знанні принципів підбору та обслуговування систем опалення, майстерності підбору та обгрунтування систем опалення на основі обладнання BAXI, а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI. Переможці конкурсів отримали різноманітні призи, в тому числі були розіграні цінні призи - традиційні котли BAXI ECO 4s, та конденсаційні котли  BAXI DUO-TEC Compact.

       

Повний фотоальбом події

Новини