BAXI EXPO LVIV 2017

27 квітня 2017 р. Представництво BAXI в Україні разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл» організувало і провело у Львові конференцію «BAXI EXPO».

В якості доповідачів на конференції виступали спеціально запрошені гості:

Так, Марко Бастіанетто (BAXI SpA, Італія) розказав про історію створення компанії BAXI та її місце на світовому ринку опалювального обладнання.

Генадій Мельничук (Львівгаз, Україна) висвітлив питання основних вимог, які ставляться до опалювальних приладів та установок працівниками газових господарств, надав поради щодо основних моментів на які слід звертати увагу при монтажі газового котла, поділився баченням спеціалістів міськгазу на встановлення та експлуатацію новітнього опалювального обладнання, а саме, конденсаційних котлів.

Луіджино Іллесі  (BAXI SpA, Італія) розказав про конденсаційну техніку, її переваги та вимоги Європейського Союзу до енергоефективності опалювального обладнання, які вступили в силу в 2015 році. Також було росказано про теплові насоси BAXI PBS-i FS та котли великої потужності POWER HT-A.

Віталій Мєскало (проектний відділ компанії «ОРБІ», Україна) зробив екскурс по різноманітним системам опалення, які знаходять уживання на сьогоднішній день, докладно розказав про переваги та недоліки різних варіантів систем опалення, а також вказав на найбільш часті помилки при проектуванні систем опалення.

Дмитро Бондаренко (BAXI SpA, Італія) розказав про основи сонячної енергетики та приципи роботи сонячних систем побудованих на базі сонячних колекторів лінійки BAXI SB+.

Євген Михайлов (Компанія «Хот-Велл», Україна) представив методику підбору обладнання для комплексних систем на основі обладнання BAXI.

Паралельно з конференцією проходила виставка обладнання BAXI, яке представлене на українському ринку. Учасники конференції могли детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримати вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

  

 

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI.

Розважальна частина конференції відзначилася різноманітними конкурсами, учасники яких могли позмагатися у знанні принципів підбору та обслуговування систем опалення, майстерності підбору та обгрунтування систем опалення на основі обладнання BAXI, а також на швидкість і якість сервісного обслуговування котлів BAXI. Переможці конкурсів отримали різноманітні призи, в тому числі були розіграні цінні призи - конденсаційні котли  BAXI Duo-Tec Compact.

        

Повний фотоальбом події

Новини