Конференція BAXI у м. Хмельницький

13.09.2017 у м. Хмельницький Представництво BAXI, разом з офіційним партнером, компанією «Хот-Велл», провели конференцію на тему «Сучасні енергоефективні системи опалення BAXI».

На конференції були розглянуті історія та місце компанії BAXI на світовому ринку енергоефективного опалювального обладнання, а також окреслені досягнення та прогнози на майбутнє. Також була представлена нова лінійка теплових насосів BAXI PBS-i, були вказані їх переваги, технічні характеристики і конструктивні особливості. Також було розказано про сонячні системи BAXI та їх поєднання в комплексні системи для отримання максимальної економії та енергоефективності.

Учасники конференції отримали відповіді на запитання щодо особливостей застосування обладнання BAXI, отримали пояснення щодо нюансів застосування деяких найбільш поширених схем систем опалення, детально ознайомилися з можливостями і перевагами опалювальної техніки BAXI, отримали вказівки по підбору і застосуванню обладнання, обмінялися досвідом по встановленню і обслуговуванню котельного обладнання.

Кожному учаснику конференції був розданий пакет з інформаційно-технічною документацією по обладнанню BAXI.

Новини