Baxi 200 Combi (Prime) став товаром місяця на сайті Boiler Guide

Baxi 200 Combi

Компанія  Baxi із задоволенням з’ясувала, що ресурс Boiler Guide, який надає споживачам порівняльний аналіз котлів, назвав Baxi 200 Combi (Prime) «продуктом місяця». Команда Boiler Guide проводить поглиблені дослідження, щоб зрозуміти потреби споживачів та рекомендувати найкращі продукти на ринку.

Конденсаційні котли Baxi 200 Combi (Prime) дозволяють інженерам-теплотехнікам створювати легкі в установці системи опалення, забезпечуючи вражаючу продуктивність у компактному та легкому дизайні.

Цей котел був розроблений з нуля шляхом консультації з монтажниками, все, починаючи від внутрішньої компоновки до процесу установки та упаковки котла, було розроблено з урахуванням потреб галузі.

Досить маленький розмір для встановлення у кухонній шафі це ідеальне рішення якщо мало місця. Котел важить 26 кг, котел дуже легкий в установці, плюс простий підвісний кронштейн і легкодоступні електричні з'єднання, роблять установку дуже зручною. Більш того, він може підключатися до різних варіантів димоходів, відводів і аксесуарів для гнучкого розміщення.

Лінійка Baxi 200 Combi (Prime) містить в собі двоконтурні моделі потужністю 24 кВт і 28кВт.

Коментуючи огляд Boiler Guide, менеджер зі споживчого маркетингу Baxi Sian Lewis сказав: «Те, що один з наших продуктів названий продуктом місяця, є цілком заслуженим. Дуже приємно отримати таке визнання від керівництва Boiler Guide та великий підтримка для Baxi

«Кожен котел Baxi піддається суворим випробуванням, перш ніж покинути виробничу лінію, щоб гарантувати, що він відповідає найвищим стандартам якості та надійності, тому 98% наших клієнтів рекомендують котли Baxi».

 

Новини