Тренінг-семінар на заводі BAXI S.p.A.

З 4 по 7 вересня 2017 року відбувся черговий тренінг для сервісних спеціалістів на завод BAXI S.p.A. в місті Бассано дель Граппа, яке розташовано на півночі Італії.

У тренінгу взяли участь представники з таких міст: Київ, Харків, Житомир, Львів.

Baxi SpA

У перший день учасники тренінгу відвідали виробничі площі заводу BAXI S.p.A., де виробляються настінні і підлогові газові котли. BAXI S.p.A. - одне з найбільш високотехнологічних підприємств Італії, що має високу продуктивність праці. Учасники тренінгу крок за кроком ознайомилися з повним циклом виробництва. Особливі враження у групи залишилися від відвідин цехів складання устаткування, де «працюють» роботи-маніпулятори. Також, великий інтерес учасники семінару проявили до лабораторії, в якій відбувається тестування котлів на роботу в жорстких умовах, а також до ультрасучасної безлунної камери для проведення акустичних досліджень і випробувань. Був відвіданий також шоу-рум, організований на території заводу - виставку досягнень заводу за всю його довгу історію. Тут можна простежити технічний розвиток опалювального обладнання та ознайомитися з найостаннішими винаходами і інноваціями виробництва BAXI S.p.A.

Другий день був повністю присвячений навчанню. Спеціалісти з заводу BAXI S.p.A. Луіджино Іллєсі та Дмитро Бондаренко докладно розповіли про сучасні конденсаційні котли великої потужності POWER HT та POWER HT-A. Були розкриті їх конструктивні особливості, технічні характеристики, показані принципові схеми в яких застосовуються дані моделі котлів, а також були розказані нюанси сервісного обслуговування та монтажних операцій.

На третій день учасники тренінгу займалися практичними вправами по налаштуванню обладнання, пуску його в роботу, а також працювали на спеціальних навчальних стендах. Такі стенди містять різноманітні електронні компоненти котла та дозволяють зімітувати найбільш розповсюджені схеми електричних підключень систем опалення. Таким чином сервісні спеціалісти отримали навички налаштування обладнання, а також пошуку несправностей при відмові різних компонентів системи.

Поїздка була організована таким чином, що навчальні моменти успішно поєднувалися з екскурсійною програмою. Численні канали і ковзаючі по ним розкішні гондоли, дивно красиві карнавальні маски, дивовижні фрески і скульптури, виконані великими майстрами, чудові мости, палаци, і маленькі будиночки, кожен з яких - справжній шедевр архітектури, - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція, яку група відвідала в останній день перебування в Італії. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь.

Учасники поїздки високо відзначили увагу з боку спеціалістів BAXI S.p.A. в особі Луіджино Іллєсі і Дмитра Бондаренка, які дозволили отримати безліч цікавої та корисної інформації, насолодитися італійським гостинністю, а також постаралися зробити перебування групи в Італії незабутнім.

Новини