Пристрої, які допомагають економити

BAXI LUNA Platinum

Сучасний газовий опалювальний котел BAXI  - це високотехнологічний прилад для створення і підтримки теплового комфорт у приміщенні в самому широкому сенсі цього слова.
Споживачу часто достатньо доукомплектувати котел додатковими аксесуарами, які надає BAXI, і замість простого опалювального приладу він отримає сучасний «розумний» опалювальний котел.
Такий «розумний» котел дозволяє змінювати температуру у помешканні в залежності від години доби або пори року, встановлювати і підтримувати задану температуру у різних приміщеннях, встановлювати економічний режим роботи на час відсутності людей і т.п.
Всі ці функції не тільки забезпечують споживачу додатковий комфорт, але і значно знижують споживання газу.

Кімнатний термостат

Кімнатний термостат служить для того, щоб забезпечувати у приміщенні постійну задану температуру. Він працює по принципу відключення котла при досягненні потрібної температури в приміщенні і його включенні при зменшенні температури. Споживач отримує простий і надійний засіб управління кліматом у приміщенні.
При підключенні до котла  BAXI кімнатного термостату споживач може забути про котел як такий. Все, що йому необхідно - це встановити за допомогою термостата комфортну температуру в приміщенні. Після чого котел починає працювати повністю в автономному режимі, автоматично підтримуючи задану температуру. Такий пристрій, як звичайний кімнатний термостат економить від 10-15% газу, що споживається. Це відбувається за рахунок зменшення кількості включень-виключень котла.
 
Кімнатний термостат може бути як звичайним, так і програмованим. Звичайний кімнатний термостат дозволяє встановити на ньому задану температуру, котра буде підтримуватись в приміщенні. За допомогою програмованого кімнатного термостата можливо встановлювати в приміщенні різні температури на протязі дня і тижня. Наприклад, зниження температури всього на 2 градуси на протязі п'яти годин на день (під час відсутності людей) одразу призводить до економії як мінімум 10% газу, який споживається. При тривалій відсутності  людей можливо запрограмувати зміну кліматичної програми і у домі буде підтримуватись мінімальна необхідна температура (10-12 градусів).

 

Датчик вуличної температури
BAXI termostat

Датчик вуличної температури змінює температуру на подачі в систему опалення, в залежності від температури на вулиці. Він слугує для підтримки постійного теплового режиму в приміщенні незалежно від температурних умов. При підключенні до котла BAXI датчика вуличної температури активується вбудована у плату котла погодозалежна автоматика і котел сам регулює температуру на подачі в систему опалення. В цьому випадку споживач отримує підвищений комфорт і економію газу завдяки врахуванню реальних погодних умов.

LUNA Platinum

Ще одне зручне рішення застосовано на котлах BAXI LUNA Platinum. В цих котлах сумісне використання датчика вуличної температури і датчика кімнатної температури (не кімнатного термостата, а саме датчика температури!) забезпечує самоадаптацію котла. Тобто погодна крива залежності температури на подачі від вуличної температури обчислюється автоматично.
Основна ж родзинка котлів серії LUNA Platinum - це знімна панель управління, яка одночасно є також датчиком кімнатної температури. Це дозволяє встановлювати панель в любому зручному місці. Температуру приміщення і температуру гарячої води можна встановлювати з виносної панелі управління. Панель управління також оснащена дворівневим тижневим таймером і виконує функції програмованого термостату. Це дозволяє задавати температурний режим на весь тиждень, тим самим забезпечуючи раціональне споживання енергоносія.

Статті