Освоєння Аляски - тест опалювальної системи будинку

Якщо настінний котел може опалювати будинок на Алясці 10 зим без будь-яких проблем, то він може опалювати будинок в будь-якому іншому районі планети, каже власник монтажної організації Майк Ла Фе (Mike La Fay).

Ла Фе, власник Meadow Lakes Supply в Василла (Аляска) встановив свій перший настінний котел з електронною модуляцією BAXI Luna на початку 2000 року. З тих пір ним було встановлено понад 100 високоефективних, екологічних опалювальних приладів в житлових будинках по всьому округу Матануска-Сусітна (Matanuska Susitna), який знаходиться в 50 хвилинах їзди на північний схід від Анкоріджа.

"Тут температура мінус 30 може триматися протягом трьох тижнів поспіль, тому надійні опалювальні прилади питання не тільки домашнього затишку, а й виживання", говорить Ла Фе. "Я ніколи не відчував ніяких серйозних проблем з роботою котлів BAXI Luna. Разом з Gensco, ексклюзивним дистриб'ютором оригінальних запчастин і аксесуарів BAXI на Алясці, я з упевненістю дивлюся на наступні десять років в якості підрядника BAXI ".

Gensco є провідним оптовим дистриб'ютором опалювального обладнання та систем теплопостачання, і працює тільки із сертифікованими підрядниками на Алясці, в штатах Вашингтон, Орегон, Айдахо і Монтана з 1947 року. Зовсім недавно Gensco поставило 250 котлів як нагороду товариству з реконструкції Житлового Управління Сіетла, яке повідомило про 37 відсоткову економію в порівнянні з іншою системою водяного опалення.

"До недавнього часу, газу в нашому районі не було, а зараз я поставив котел BAXI Luna у себе вдома і в магазин. Раніше ми оплачували рахунки за мазут до 500 $ в місяць, а зараз ми платимо близько 150 $ за газ ", зауважує Ла Фе. "Ви просто не можете бажати кращого, ніж економити купу грошей, знаючи, що ваша опалювальна система буде протистояти нашій суворій зимі".

BAXI є найбільшим виробником опалювальної техніки в Європі і є лідером з виробництва настінних котлів з кінця 1960-х років. Завод у Бассано (Італія) виробляє настінні котли BAXI Luna з моменту свого відкриття у 1978 році і зараз виробляє 4000 котлів в день на експорт у 70 країн світу, включаючи Сполучені Штати. Теплообмінники BAXI виготовляються з нержавіючої сталі і мають клеймо ASME (Американське товариство інженерів-механіків).

"Я можу з впевненістю рекомендувати ці котли домовласникам, знаючи, їх відмінний послужний список на Алясці по якості, безпеці та екологічності", говорить Ла Фе, який займається поточним технічним обслуговуванням своїх установок, але залишається прихильником дізнатися більше про ці продукти. "Я багато чого навчився під час тренінгу з BAXI Luna та з навчального компакт-диска для монтажників. Це відмінні інструменти для підрядника на Алясці "

Статті