Умови використання сайту

Авторське право на зміст даного Сайту (включаючи весь текст, зображення, графіку, верстку, шрифти, програмне забезпечення та файли) належить або ліцензується BAXI і, в тому числі, його філіями. Також зазначений зміст захищено законом про авторське право і в ЄС (згідно з юридичними нормами ЄС), і в інших країнах світу (за допомогою міжнародних угод).

Ви можете завантажувати, зберігати, переглядати, копіювати, а також роздруковувати вміст даного Сайту виключно з метою подальшого дослідження, купівлі та експлуатації продуктів або послуг BAXI за умови збереження на всіх копіях вмісту, завантаженого з Сайту, усіх повідомлень і посилань на авторські права і інших позначок про власність.

Ви не можете редагувати, адаптувати, видозмінювати або створювати будь-які модифіковані копії змісту даного Сайту. Крім того, Ви не можете експлуатувати, перевидавати, передавати, публічно демонструвати, відтворювати, продавати або іншими способами використовувати його в будь-якого роду громадських чи комерційних цілях. Будь-які права, не даровані тут, компанія залишає за собою.

Ваша впевненість щодо використання змісту даного Сайту знаходиться повністю під Вашою відповідальністю. BAXI не бере на себе зобов'язання дотримуватися вашої обережності, пов'язаної з роботою на даному Сайті. BAXI робить всі зусилля для забезпечення актуальності і точності всієї опублікованої на Сайті інформації, але не виключає можливості явно виражених або припущених обіцянок, гарантій чи запевнення щодо якості, придатності до використання за призначенням, відсутності порушення прав, відсутність вірусів і не може прийняти на себе відповідальність за акуратність вмісту даного Сайту.