Положення про доступність

BAXI прийняла на себе зобов'язання зробити цей Сайт доступним і зручним для всіх користувачів, незалежно від технологічних або фізіологічних порушень. Сайт був розрахований на максимальну простоту і доступність, і ми будемо безперервно перевіряти його на відповідність цим пріоритетам, щоб забезпечити рівень відповідності всюди, де це можливо. 

Прийміть до уваги: незважаючи на те, що ми продовжуємо тестувати і модифікувати Сайти BAXI для зручності їх використання, тут можуть бути посилання на сторінки, розроблені третіми особами, які не відповідають нашим стандартам.
 
W3C стандарти
Код сайту був побудований згідно (World Wide Web Сonsortium's) керуючись принципами W3C для XHTML та CSS для забезпечення правильного відображення як в поточних, так і майбутніх веб-браузерах.

Принципи доступності Веб-контенту (WCAG) 
Сайт був розроблений у відповідності до принципів доступності мережевих документів WCAG версії 1.0, рекомендованими W3C. Ми спробували досягти Рівня доступності АА, описаного в специфікації 1.0 від WCAG, однак, деякі функціональні розділи відповідають Рівню А.